Speciální masáže

Dopřejte si relax, úlevu a speciální péči pro Vaše tělo v uspěchané době.

 

Kokosová masáž

Dopřejte si exotické osvěžení Vašeho těla s příjemnou vůní kokosu. Vaše tělo se uvolní z nervového a svalového vypětí a budete se cítit jako znovuzrozeni. Odpočinete si a vychutnáte vůni kokosu, která připomíná atmosféru tropického ráje. Vaše pokožka bude chráněná a ošetřená čistým kokosovým olejem v bio kvalitě.

Kokosová masáž je obzvlášť vhodná v zimním období, protože chrání pokožku, která je namáhaná vlivem mrazu a velkých teplotních výkyvů. Stejně tak chrání a ošetřuje suchou nebo dokonce popraskanou pokožku při ekzémech a lupénce.

 

Průběh kokosové masáže

Před samotnou masáží se nabízí možnost ošetření pokožky PEELINGEM, který odstraní z kůže odumřelé buňky a kůži prokrví. Zároveň omlazuje pokožku tím, že urychluje výstavbu nové zdravé tkáně. Je vhodný pro všechny typy kůže. Po smytí peelingu vás čeká relaxační masáž zad a šíje.

Účinky masáže

  • omlazuje pokožku a prokrvuje
  • vyživuje a hluboce hydratuje, zvláčňuje
  • vhodný pro všechny typy pleti                                               Image
  • zvláště pro suchou a stárnoucí
  • zregeneruje unavené tělo
  • uvolňuje napětí, zbavuje depresí, stresu i únavě
  • dodá radost ze života, budete se cítit jako znovuzrozeni
  • výborná po opalování na slunci či pobytu u moře

Cena: 30 min masáž zad a šíje 390,-

60 min masáž těla zezadu 500,-

60 min masáž těla zezadu s peelingem 550,-

 


Aroma masáž

Aromaterapeutická masáž je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivými účinkem éterických olejů. Aroma masáž se řadí mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně působí na vaše smysly. Společně vybereme vůni a připravíme pro vás masážní olej. Poté již následuje samotná masáž, během které je olej příjemnými a jemnými pohyby vmasírován do pokožky, kde proniká do drobných vlásečnic a dále do krevního oběhu. Éterické oleje tedy působí hned dvojím způsobem, jednak do organismu vnikají pokožkou a protože se jedná o těkavé látky, jsou rovněž vdechovány a poměrně rychle se dostávají do čichového centra, odkud dále ovlivňují nervový systém a působí na psychický stav klienta.

Aromaterapeutická masáž je tedy velice vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá také odplavit únavu. Dále se užívá k posílení imunity, prevenci proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Cena: 60 min masáž těla zezadu 550,-

 

Mandarinka červená

Je psychickým stimulantem, má dezinfekční, osvěžující, protikřečové, relaxační účinky. Snižuje krevní tlak, ovlivňuje činnost žaludku. Harmonizuje a posiluje spánek, zmírňuje bolesti při migréně.

 

Levandule

Působí antisepticky, regeneruje buňky pokožky. Uklidňuje nervové napětí, antidepresivum, působí proti nespavosti. Má blahodárné účinky při bolestech hlavy a proti migréně. Snižuje krevní tlak.

 

Pomeranč

Posiluje, osvěžuje, pomáhá při nespavosti, při depresích, uvolňuje, má pozitivní vliv na psychiku, mírně sedativní, zlepšuje látkovou výměnu. Optimalizuje srdeční činnost.

 

Eucalyptus

Má nejsilnější antiseptické účinky, podporuje imunitu, působí chladivě a snižuje chronickou únavu, pomáhá i při namožených svalech.

 

Image