MASÁŽE

Image

Žádáte si vy nebo vaše tělo relax a nějakou tu masáž?

Masáž sportovní, klasická, rekondiční

Jsou vhodné pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání, málo pohybu, nebo naopak hodně. Regeneruje svalový aparát, doléčí poúrazové stavy. Dokáže pořádně prohníst každý sval. Má dvojí účinek - připraví sportovce na maximální výkon a poté uvolní ztuhlé a unavené svaly.

 

Relaxačně rekondiční masáž

Je velmi jemná a příjemná forma masáže, kdy se volí pomalejší tempo malým tlakem a pomalu, aby svaly zregenerovaly a uvolnily se. Napomáhá regeneraci těla i duše, odstraňuje napětí, stres, únavu. Zmírňuje bolesti zad a šíje, navozuje pocit klidu a vyrovnanosti.  Masážní techniky dokáží povzbudit celý organismus. Po masáži se tak budete cítit jako znovuzrození. Relaxační masáž je jedna z nejpříjemnějších forem relaxace, jelikož nemusíte nic dělat. Vaše tělo je oddáno do rukou profesionálního maséra, který uvolní vaše tělo. Zejména v dnešní uspěchané době je nutné na chvíli zastavit a zpomalit. A to se Vám díky relaxační masáži na pár chvil podaří.

 

Masáž sportovní

Slouží k uvolnění pohybové soustavy, k přípravě a prohřátí svalů před,  během i po sportovním výkonu. Klade důraz na propracování svalstva. Je prováděna rychle a silou. Navozuje vyšší svalovou aktivitu a napomáhá k prohřátí zatěžovaných partií. U sportovců dochází k daleko větší únavě než u běžné populace především proto, že jejich tréninkový i závodní výkon se velmi často pohybuje na hranici metabolických i psychických možností. Snaha po dosažení maximálních výkonů vyžaduje také důkladnější a důslednější přístup k regeneraci sil.

 

Klasická masáž 

Je orientována na průběh svalů a fascií, provádí se většinou velkým tlakem. Při současném životním stylu dochází k častým poruchám pohybového aparátu. Jejich příčinou je nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání a jednostranná pohybová zátěž, ale i nedostatečná regenerace unaveného organismu po sportu. Ztuhnutí svalů a zablokování je často spojené i s psychikou. Nejčastěji se jedná o masáž zad a šíje. Masáž odstraňuje únavu, posiluje regeneraci organismu a není vhodná ihned po zátěži.

 

Pro optimální výsledek doporučuji absolvovat tuto proceduru opakovaně.

Kdy není masáž vhodná:

- stavy mimořádné vyčerpanosti

- horečnatá, akutní zánětlivá infekční onemocnění a při podezření na ně

- na otevřené rány

- v místech křečových žil, bércových vředů a u zánětu žil,

- při onkologických onemocněních

- bolesti břicha

 

Masáže se provádí vleže na lehátku – záda, šíje, horní a dolní končetiny. Masáž celého těla trvá asi 60 minut, při jednom ošetření je možné masírovat jen na některých částech těla podle potřeb klienta.

 

Možnost zakoupit dárkové poukazy na masáže.

ImageImage

Studio Reymond

Dolní náměstí 172/16
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontakt

Bc. Švecová Jitka DiS.

+420 776 057 120

Otevírací doba
Dle objednání