Kadeřnictví

Dámské kadeřnictví

Chcete se nechat ostříhat podle nejnovějších trendů? Potřebujete se poradit o stylu účesu, barvě vlasů? Neváhejte a zastavte se k nám.
V našem dámském studiu Reymond Vám proškolený tým kadeřnic nabízí odborné poradenství v příjemném, pohodlném a klidném prostředí. Bezproblémové parkování v blízkosti salonu. Vzhledem k dlouhodobé zkušenosti dokážeme přesně diagnostikovat vlasy a doporučit následnou péči v salonu i doma.

Těšíme se na Vaši návštěvu Tým STUDIA REYMOND.

Pánské kadeřnictví

Potřebujete upravit svou vizáž a to nejen vlasy, ale i vousy?
V tom případě jste na správné adrese. Jsme Vám schopni poradit s problémy jako jsou lupy, padání vlasů, i s přípravky proti šedivění – ale také novinkami v péči o pánské vlasy.
naše zkušené kadeřnice Marcela nebo Veronika poradí, jaký střih se hodí k vašemu typu obličeje, a co by vám nejlépe slušelo.

Těšíme se na Vaši návštěvu Tým STUDIA REYMOND.

Dětské kadeřnictví - kadeřnictví pro slečny a kluky, ale i teenagery

Naše dětské kadeřnictví v Olomouci nabízí stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme slečny a mladé muže ve věku teenagerů ale i nejmenší děti od prvních vlásků. O dobrý pocit ze stříhání se starají naše kadeřnice, které vědí ze svých dlouholetých zkušeností, jak k správně k našim nejmenším zákazníkům individuálně přistupovat. Našim nejmenší zákazníkům, slečnám, klukům, ale i teenagerům nabízíme klasické i moderní dětské účesy podle aktuálních trendů v dětské módě, nebo speciální dětské účesy, střihy pro mimořádné příležitosti. Poskytujeme odborné poradenství jak správně pečovat o dětské vlasy.

Těšíme se na Vaši návštěvu Tým STUDIA REYMOND.

Studio Reymond

Dolní náměstí 172/16
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontakty:

Marcela Menclerová
731 416 875

Lenka Čunderlová
776 545 668

Otevírací doba
Dle objednání

Novinky v kadeřnictví