Dámské kadeřnictví

Chcete se nechat ostříhat podle nejnovějších trendů? Potřebujete se poradit o stylu účesu, barvě vlasů? Neváhejte a zastavte se k nám. V našem dámském kadeřnictví v Olomouci Vám proškolený tým kadeřnic Studia REYMOND nabízí odborné poradenství v příjemném, pohodlném a klidném prostředí kadeřnického STUDIA REYMOND. Bezproblémové parkování v blízkosti kadeřnictví v Olomouci na Dolním náměstí přímo ve středu města Olomouc. Vzhledem k dlouhodobé zkušenosti dokážeme přesně diagnostikovat vlasy a doporučit následnou péči jak v našem kadeřnictví studiu REYMOND v Olomouci tak i u Vás doma.

Studio REYMOND nabídka služeb kadeřnictví v Olomouci:

 • Barveni vlasů
 • Odbarveni vlasú
 • Přelivy
 • Melíry
 • Vodova
 • Moderní i klasicke strihy dam
 • Společenské účesy
 • Svatební účesy

Použiváme vlasovou kosmetiku značky Young a Schwarzkopf

Revoluce ve vlasové péči - URS - Ultrasonic Repairing System

 • dokonalá hloubková péčeStudio Reymond kadeřnictví Olomouc
 • léčba vlasového vlákna
 • posílení vlasové struktury
 • oprava poničených vlasových vazeb
 • vyhlazení vlasové kutikuly
 • vnitřní regenerace vlasů
 • odolnost a pružnost

Studio Reymond kadeřnictví OlomoucUltrafialová žehlička:

Speciální studená žehlička na vlasy pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou. Spolu s vhodnými produkty podpoří zacelení vnější struktury vlasu, vlas tak zůstává chráněný, lesklý a se zdravým vzhledem. Žehlička je vhodná pro všechny typy a délky vlasů. Infračervené paprsky a ultrazvuk proměňují při normálníteplotě vodu, proteiny a další výživné substance obsažené ve vlasových léčebných produktech na plynnémikroskopické částice. Tyto mikroskopické částice pronikají snadnějíi do vlasové struktury.

Studio Reymond kadeřnictví Olomouc

 

 

 


 

 

 

Použitím URS systému dochází kombinací ultrazvuku a infračerveného světla k vniknutí ošetřující masky z řady MILK-SHAKE hluboko do vlasu a tím je vlas intenzivněji ošetřen než při běžné regeneraci.
Jedná se o intenzivní ošetření vlasů, opravuje vlasové vlákno, vyhlazuje kutikulu a dodává vlasům pružnost.
Zajišťuje velmi dobrou rozčesatelnost vlasů, lesk, hebkost a poddajnost, což maximálně zvyšuje atraktivitu každého účesu.
Procedura také výrazně eliminuje statickou elektřinu.
Ultrazvuková technologie rozpohybuje částice výživné látky určené podle typu Vašich vlasů a rozkládá je na mikromolekuly, které mohou lépe proniknout do struktury vlasu.
Spolu s ultrazvukovými vlnami umožňuje infračervené světlo průnik výživných látek hluboko dovnitř vlasu a její udržení uvnitř.
Působením infračerveného záření se také uzavírají keratinové šupinky vlasu.
Stejně jako kůže a nehty -VLASY potřebují péči! Dopřejte svým vlasům alespoň jednou měsíčně v kadeřnictví REYMOND v Olomouci toto ošetření a vaše vlasy rozzáří a stanou se vaší pýchou.

Toužíte po změně barvy vlasů.

Barvení vlasů bylo od nepaměti chápáno jako královna mezi službami profesionálních salónů krásy. V našem dámském kadeřnictví v Olomouci Vám proškolený tým kadeřnic Studia REYMOND nabízí barvení vlasů na profesionální úrovni. Muži i ženy svou barvou vlasů ukazují osobnost, přirozenost a krásu své tváře. Barva vlasů se může přizpůsobit naší osobnosti nebo nám pomoci vytvořit novou, pomůže nám objevit nové způsoby vyjádření.
Z pohledu ženy je barva vlasů důležitá. A proč? Protože dnešní doba „nutí“ ženu být stále mladou. První šediny zakrývá barvou. Ale nejen maskovací důvod má barvení. Žena je jako chameleon, ráda mění svoji image. A různé střihy a různé barvy vlasů jí tyto proměny dovolují. A když se žena nechce změnit příliš, právě správně vybraný barevný odstín vlasů vyzdvihne její půvaby. Nechte se hýčkat barvami, naše kadeřnice Vám poradí s tou správnou volbou pro Vaše vlasy.  

Barvení vlasů neznamená jen nanesení barvy na vlasy.  V našem kadeřnictví Reymond, Vám naše profesionální kadeřnice, provedou jak ty nejjednodušší operace, jako je barevné tónování nebo přeliv, ale i komplexnější činnosti, jako je vytvoření barevných proužků bez odbarvení, melírování nebo zesvětlování a odbarvování vlasů.

Svatební účesy

Studio Reymond kadeřnictví OlomoucSvatební účesy se přizpůsobují především typu šatů a doplňků, ale samozřejmě také konkrétní nevěstě tomu, co jí sluší a v čem se cítí dobře.
V současnosti jsou v kurzu přirozeně krásné vlasy.
U nás v kadeřnictví REYMOND v Olomouci naše kadeřnice sází na přirozenost. Jste pak během svatebního dne mnohem více uvolněná. Nosí se rozpuštěné vlasy, vyžehlené dorovna nebo naopak dovlněné, případně jednoduchý, jemný a uhlazený drdol. Pokud přece jen chcete mít vlasy ozdobené, doporučujeme zachovat přirozenou vizáž. Ideální ozdobou je živé květiny, která ladí se svatební kyticí. V našem kadeřnictví Reymond v Olomouci, Vám naše profesionální kadeřnice vždy poradí, jaké trendy v současnosti letí a přizpůsobí Váš účes Vašim požadavkům.

Studio Reymond

Dolní náměstí 172/16
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontakty

Marcela Menclerová
731 416 875

Veronika Poučová
776 429 373

Otevírací doba
Dle objednání

Trendy ve společenských účesech 2015

Drdoly

Trendem jsou drdoly 60 léta Studio Reymond kadeřnictví Olomouc natupírované kulatější hlavy. Přední část vlasů Vám natupírujeme a zadní část sepneme do culíku, stočíme do drdolu a zafixujeme sponkami. Nebo zadní část vlasů stočme, konce vlasů skryjme dospod, vytvoříme hladký drdol a připevníme sponkami. Nakonec vše přestříkáme lakem na vlasy.

Copy a culíky

Módní je i naturalismus  Studio Reymond kadeřnictví Olomoucpřirozenější vzhled, copy či culíky, které vypadají jako když je narychlo doma sepneme, ale jsou pečlivě vypracované kadeřníkem ( culík - část vlasů omotáme kolem gumičky a necháme konce trochu trčet ven, zbývající vlasy buď zvlníme, nebo necháme rovné).

Čelenky

Módním trendem jsou dvouvrstvéStudio Reymond kadeřnictví Olomouc čelenky, či čelenky se zajímavou aplikací - peří, flitry, mašlí, díky kterým zvládneme vykouzlit skvělý účes. Stačí si vybrat zajímavou čelenku a rázem máte zajímavý účes. Přední část tedy stáhneme čelenkou zbytek natupírujeme nebo zvlníme.